19°

Увага! Тимчасове обмеження газопостачання у селах Рівненського району

Бібрське лінійне відділення Управління магістральних газопроводів планує проведення планових ремонтно-профілактичних робіт на ГРС «Грушвиця».

У зв’язку з цим з 09.00 до 13.00 год. 30.06.21р та з 09.00 до 13.00 год. 01.07.21р можливе припинення газопостачання до домоволодінь у населених пунктах: с. Верхiвськ, с. Грушвиця Перша, с. Шостаків, с. Новостав-Дальній, с. Ясининичі, с. Малий Шпаків, с. Дібрівка, с. Омеляна, с. Плоска, с. Дядьковичi, с. Передiли, с. Сухівці, с. Новожуків, с. Зарiцьк, с .Підгірці, с Великий Шпаків, с. Дворовичи, с. Радухівка, с. Милостiв, с. Грушвиця Друга, с. Іваничi, с. Мартинівка, с. Пересопниця, с.Гуменники, с. Кривичi, с. Макотерти.

Прохання до споживачів природного газу в цей час не користуватися газом, перекрити крани на газовому обладнанні та опусках перед ними.Відновлення газопостачання відбудеться після завершення ремонтних робіт.До початку користування газом на газових приладах просимо попередньо відчинити кватирку чи фрамугу в приміщенні, де встановлено газове обладнання та провітрити його впродовж не менше 10 хв.Перепрошуємо за тимчасові незручності.