25°

Увага! “Ялинку свідомості та активності” у Рівному будуть прикрашати завтра

Про зміни у запланованому заході нам повідомили організатори. Прикрашати “Ялинку свідомості та активності” мали сьогодні. Проте захід відбудеться завтра, 27 грудня, з 12-00 на майдані Незалежності. 

Заплановано прикрашання ялинки іграшками з активностями та своїми побажаннями  Рівному та Україні у 2018 році. Найбільш активні рівняни отримають пам’ятні сувеніри від Інституту “Республіка”.

Мета акції – актуалізувати питання цінностей, свідомого вибору та дізнатися думку про те, що ж насправді українці хочуть побажати собі та своїм громадам у новому році.

Окрім Рівного, акція паралельно проводиться ще в 25 містах по всіх куточках країни.  Акція проходитиме в межах проекту «Активна Громада: право вибору».

Довідка: Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО «Інститут Республіка».   Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).