УВАГА, РОЗШУК! Дві шахрайки пограбували пенсіонера | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
28-12-2018  14:44
УВАГА, РОЗШУК! Дві шахрайки пограбували пенсіонера

У ході розслідування кримінального провадження за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) поліцейські розшукують двох жінок. Прикметні риси жінок: 30-40 років, зріст 160-165 см, повна тілобудова, смугляві. Жінки ймовірно користувалися автівкою марки «ВАЗ-2110», колір – сірий. 

Громадян, які володіють будь-якою інформацією про можливе місцеперебування цих осіб або транспортного засобу просимо повідомляти за номером 102. Анонімність гарантується.

Вище згадані жінки учора, 27 грудня о 16:00 виманили у жителя Рачина віком 80 років кошти на суму 50 000 грн.

До будинку пенсіонера, який живе сам, прийшли дві жінки та запропонували старенькому вилікувати усі його хвороби, на що той відразу погодився. Під час проведення «ритуалу» незнайомки попросили принести усі гроші. Потерпілий не вагаючись дістав у спальні з-під подушки 50 тисяч своїх заощаджень, замотаних у хустину та поклав на стіл. Після цього, одна з жінок повела пенсіонера в іншу кімнату до ікони помолитися, а інша — забрала з пакунку усі гроші, а замість них поклала газету.

Коли незнайомки залишили помешкання чоловік вирішив перевірити наявність грошей. Не виявивши купюр, пенсіонер одразу повідомив до поліції.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області

 

 

 


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
10C°
5м/с