13°

Увага! Завтра на Рівненщині розпочинаються антитерористичні навчання

Упродовж 29-31 серпня 2018 року Координаційною групою Антитерористичного центру при Управління Служби безпеки України в Рівненській області проводитимуться тактико-спеціальні антитерористичні навчання.
Антитерористичні та контрдиверсійні заходи проводитимуться на території м. Сарни та Сарненського району в умовах максимально наближених до реальних з використанням озброєння та спеціальної техніки.
До участі у навчаннях залучатимуться підрозділи Служби безпеки України, Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.
Під час заходів на окремих територіях можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей та руху транспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.
Управління СБ України в Рівненській області звертається до краян з проханням зберігати спокій, із розумінням поставитись до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців, мати з собою документи, що засвідчують особу.
Усі дії відбуваються в рамках чинного законодавства.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp