В Березному через голову РДА депутати не можуть розпочати сесію райради ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-08-2019  12:33
В Березному через голову РДА депутати не можуть розпочати сесію райради

Майже третина депутатів Березнівської районної ради вимагають звільнення голови місцевої РДА Віталія Люшина. Для того, аби поставити питання про недовіру очільнику району на голосування, не вистачає всього одного голосу. Чимало депутатів знаходяться у літніх відпустках.

Про це «Рівненські новини» повідомили власні джерела у депутатському корпусі.

У результаті сесія районної ради, що мала розпочатися о 10:00, так і не розпочала свою роботу, адже депутати навіть не змогли прийняти порядок денний засідання. І були змушені піти на перерву, аби обговорити спірні питання. А претензій у місцевих обранців до голови РДА зібралося чимало.

Депутати звинувачують очільника району у непрофесійності та неефективному використанні бюджетних коштів.

Нагадаємо, у селі Яцьковичі Березнівського району люди звинувачували районну владу у «непомірних відкатах» на будівництві сільської школи, через які будівництво буквально за півроку будівельних робіт вже перетворилося на руїни.

Також, мешканці села Велике Поле нарікають на відсутність дороги до їхнього населеного пункту та звинувачують районну владу у бездіяльності. За словами селян, голова Березнівської РДА Віталій Люшин особисто їм обіцяв, що у 2019 році до Великого поля дорогу обов’язково зроблять. Однак, у переліку об’єктів які ремонтуватимуться та будуватимуться цьогоріч на Рівненщині, ця дорога відсутня.[Heateor-SC]

Поділитися:

Читайте також:3C°
3м/с