В Клеванському госпіталі може з'явитися відділ психологічної підтримки для ветеранів | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
22-01-2019  15:45
В Клеванському госпіталі може з’явитися відділ психологічної підтримки для ветеранів

Проект психологічної підтримки має впроваджуватися завдяки українсько-польському партнерству.

З метою втілення нового проекту в Клевань приїхали медики та управлінці з сусідньої держави на чолі з консулом Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку МарекомЗапурою.

«Консульство планує співпрацювати з Україною у питанні психологічної реабілітації учасників бойових дій. У нас є хороші фахівці, зокрема у Військовому медичному інституті. Тому вивчаємо можливість створення на базі Клеванського госпіталю Центру надання всебічної наукової та практичної допомоги військовим, а також внутрішньо переміщеним особам», – прокоментував консул Генерального консульства РП у Луцьку Марек Запура.

Світлана Богатирчук-Кривко стверджує, що нині психологічна підтримка військовий неабияк важлива. 

«Рік тому на базі Рівненського госпіталю запрацював унікальний спинальний Центр для учасників АТО. Тут є хороший кадровий медичний потенціал. Але ми зацікавлені, щоб заклад і далі розвивався. Переконана, що українсько-польський проект суттєво розширить можливості госпіталю. Адже лише на Рівненщині 14 тисяч людей, які брали участь у військових подіях на Сході. І великий відсоток з них має психотравматичні розлади. Важливо й те, що госпіталь приймає військових з усієї України», – додала заступниця голови ОДА, Світлана Богатирчук-Кривко.

Наразі в госпіталі працюють 6 психологів, а такоє проходять стажування медики-студенти.  За рік в госпіталі пролікували більше 5 тисяч учасників бойових дій та військових ветеранів, у тому числі майже 200 учасників АТО з усієї України.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
0C°
8м/с