8°

В місті Дубно на Рівненщині ледь не згорів житловий будинок та два гаражі

Сьогодні, 11 листопада близько 13 години рятувальники отримали повідомлення про пожежу на вулиці Я.Купали в місті Дубно.

На місце події прибули рятувальники 5-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Дубно та місцева пожежна команда с.Привільне.

Приїхавши на місце виклику вогнеборці встановили, що вогнем повністю охоплений цегляний гараж, крім того полум’я вже встигло перекинулось на поруч розташований житловий будинок та сусідський гараж. 

Все свідчило про пізнє виявлення та повідомлення про пожежу. Існувала реальна загроза перекидання пожежі на поруч розташовані ще два житлових будинки.

Рятувальники в апаратах захисту органів дихання та зору відразу ж подали водяні стволи на захист житлових будинків та безпосередньо в осередок пожежі. О 13:20 пожежу вдалося локалізувати, а о 16:10 повністю ліквідувати.

Внаслідок пожежі вогнем знищено:покриття та перекриття по всій площі одного з гаражів, в іншому гаражі знищено покриття та перекриття на площі 50м.кв. та покриття та перекриття житлового будинку на площі 42 м.кв., а також речі домашнього вжитку.

Жертв та постраждалих немає.