11°

В одній з громад Рівненщини для дитини-сироти придбали житло

У Вараській міській раді відбулося засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Про це інформує Вараська міська рада, пише РМ.

У минулому році бюджет Вараської громади отримав 789 136 грн із державного бюджету для придбання житла для дітей-сиріт, а також дітей, позбавлених батьківського піклування. Також за кошти цієї субвенції діти-сироти, а також діти, позбавлені батьківського піклування можуть, за бажанням, отримати грошову компенсацію за належне їм житло.

Днями особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, що отримала грошову компенсацію за належне їй житло, уклала договір купівлі-продажу, відповідно до якого придбала у власність квартиру.

На засіданні комісії ухвалили рішення надати дозвіл на перерахування коштів із спеціального рахунку особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування у сумі 394 568 грн як оплати за договором купівлі-продажу квартири. Відтак, за рахунок субвенції з державного бюджету, дитина, позбавлена батьківського піклування отримала можливість мати власне житло.