24°

В Офісі Президента розповіли про терміни звільнення Криму

В Офісі Президента України запевняють, що наша держава зможе звільнити окупований Крим за дуже короткий час. На це дають 5 – 7 місяців. Про це повідомив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк.

За його словами, наразі у Росії немає достатнього ресурсу, щоб втримати ситуацію. Тому країна-терористка не втримає ні Крим, ні Донецьк, ні Луганськ.

“Ми точно, за дуже короткий час, з історичної точки зору це дуже мало шість місяців, чи п’ять, чи сім місяців, ми будемо знаходитись у Криму. Можливо, це занадто оптимістично, але це оптимізм, який є математично вивіреним.

Я ще раз кажу, немає в Росії достатнього ресурсу, щоб втримати ситуацію. Логіка війни, абсолютно очевидна, і ми точно можемо проговорити реалії Криму на набережній в Ялті. І ми зможемо точно говорити про абсолютно ефективне майбутнє Криму”, – заявив Подоляк.

Він вважає, що війна триватиме, поки не буде звільнена вся територія України.

За словами Подоляка, війна буде не за Крим, а за право існування демократичного світу, в рамках міжнародного права.

Це сьогодні йде війна за право на існування цивілізованого світу. І в цьому цивілізованому світі місця Росії, в такому вигляді, немає. І тому безумовно, війна буде йти поки не буде звільнена вся територія України”, – наголосив радник голови ОП.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp