В Олександрії Рівненського району зрушили процес об'єднання громади | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-07-2017  16:18
В Олександрії Рівненського району зрушили процес об’єднання громади

Олександрійська сільська рада знову повернулася до обговорення питання щодо утворення обєднаної територіальної громади. На зустріч з громадою завітали консультанти з питань децентралізації проекту Пульс РРВ АМУ. Люди зацікавлені в утворенні громади, однак мають чимало запитань, зокрема з ким краще об’єднатися, чи будуть доступні соціальні послуги у віддалених селах, і які переваги отримає вже об’єднана громада.

Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер розповіла про формуваня бюджету громади. Нагадала про додаткові надходження, повноваження, та відповідальність. Навела приклади – як у районах почуваються уже створені ОТГ, та ще не обєднані села.

Консультант з правових питань Василь Курилас – нагадав про перспективний план, як він створювася, і що лежить в його основі. Водночас розповів – які кроки потрібно робити далі, аби встигнути цьогоріч утворити громаду. В Олександрії люди мають власне бачення створення ОТГ. Там побоюються обєднуватись зі слабшими селами, мовляв вони можуть гальмувати процес розвитку. Фахівці порадили людям обєднуватись у потужну громаду, та долати усі виклики разом.

Повідомляє проект ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-17C°
2м/с