33°

В Олександрії чоловік з паспортом РФ жорстоко побив чоловіка та жінку (оновлено)

Інцидент стався 9 грудня в Олександрії поблизу приміщення сільської ради. Чоловік увірвався в помешкання місцевих жителів та побив їх. При собі злочинець мав паспорт громадянина РФ.

Поліція наразі не надала коментарів з приводу затримання.

Чоловіка та жінку оглянули лікарі швидкої. Чоловіка оперативно затримала поліція.

В Олександрії чоловік з паспортом РФ жорстоко побив чоловіка та жінку (оновлено)

За попередніми повідомленнями очевидців, подія сталася сьогодні близько шостої вечора. Чоловік поводив себе агресивно та чинив спротив під час затримання.

В Олександрії чоловік з паспортом РФ жорстоко побив чоловіка та жінку (оновлено)

За версією місцевих мешканців, чоловік міг втекти з місцевого реабілітаційного центру.

Також повідомляється, що ознак наркотичного чи алкогольного сп’яніння за чоловіком не спостерігалося.

Оновлено 19:30: В райвідділі поліції інформацію про затримання чоловіка підтвердили, але коментувати наразі не можуть, поки тривають оперативні дії. За словами правоохоронців, затриманий чоловік “похуліганив”, але про жорстоке побиття нібито не йдеться. Детальну інформацію в поліції зможуть надати лише в четвер, 10 грудня.

Оновлено 11:10, 10 грудня: В Рівненському райвідділі поліції повідомили про деталі пригоди. Підтвердилася інформація щодо російського громадянства чоловіка. За інформацією полісменів, чоловік завдав незначні тілесні ушкодження місцевому товаришу по чарці у нього вдома. Чоловіка освідували, встановивши факт алкогольного сп’яніння, після процедур його повернули до реабілітаційного центру. Наразі за заявою постраждалого відкрито кримінальне провадження.