В Острозі лікарку звинувачують у халатності, що призвела до смерті ненародженої дитини | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-03-2019  17:00
В Острозі лікарку звинувачують у халатності, що призвела до смерті ненародженої дитини

Молоді батьки, що 26 лютого втратили ненароджену дитину, звернулися до місцевої прокуратури зі скаргою на протиправні дії лікарки.

За день до звернення в прокуратуру мати позивача (бабуся ненародженої дитини) опублікувала гнівний пост в місцевій facebook-групі Острог – Європейське місто, де розповідає про трагедію, що спіткала сім’ю, а також про те, як велася вагітність її невістки.

Звернення до Острозького відділу поліції із місцевої прокуратури надійшло сьогодні, 1 березня, від батька – 29-річного жителя Острога. Він обвинувачує лікарку у неналежному виконанні її професійних обов’язків, що призвело до смерті ненародженої дитини.

За цим фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання службових обов’язків).

Попередньо встановлено, що 21 лютого вагітна жінка, дружина заявника звернулась до лікарки Острозького пологового будинку та повідомила, що в неї почалися перейми. Втім, лікарка зазначила, що народжувати рано та призначила лікування. Через три дні, лікарі не виявивши серцебиття дитини, направили жінку у Рівне, де 26 лютого острожанка народила мертве немовля.

У ході досудового розслідування поліцейські встановлюють усі обставини події.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області


Читайте також:1C°
11м/с