21°

погода у Рівному

В Острозі лікують за допомогою унікальної методики

На Рівненщині в місті Острозі відкрився унікальний для області кабінет гіпербаричної оксигенації. 

Це – безпечна терапевтична методика, яка має потужний стимулюючий вплив на імунну систему, а також позитивний ефект на перебіг лікування цілого спектру надто складних захворювань – від важкозагоюваних ран до комплексних інвалідних станів, включаючи серйозні мозкові та неврологічні ураження.

Метод ГБО активно застосовується по всьому світу (США, Канада, Великобританія, Європа, Ізраїль, Індія), але в нашій країні він не набув значного розвитку через високу вартість та відсутність провідних фахівців у цій галузі.

На фото – Віктор Конончук, фахівець із ГБО

Кабінет відкрив острожанин Віктор Конончук – лікар атомного підводного човна, спеціалізацією якого є фізіологія підводного плавання та аварійно-рятувальної справи, водолазна медицина. Під час військової служби він мав велику практику по роботі в умовах підвищеного тиску та з барокамерами.

П. Конончук розповідає, що започаткував цю справу, аби допомогти своїм онучкам у реабілітації:

Давно планував зробити власний кабінет гіпербаричної оксигенації, щоб допомогати людям, але життя внесло свої корективи.

Поштовхом для реалізації проєкту стала хвороба моїх онучок (в однієї – ДЦП, у іншої – слухова нейропатія та приглухуватість) і постійний пошук їх реабілітації. Саме після першого курсу гіпербаричної оксигенації, який вони пройшли в Києві, я побачив суттєві зрушення у розвитку дівчат.

 

Фото всередині барокамери під час процедури

Ця методика полягає у вдиханні 100% кисню в умовах підвищеного повітряного тиску у спеціальних барокамерах.

Упродовж лише однієї години ГБО-терапії клітини людського тіла отримають у 14 разів більше кисню, ніж протягом цілої доби дихання звичайним атмосферним повітрям поза барокамерою. Це має цілий спектр позитивних впливів на організм людини.

Загальновідомий всім нам КИСЕНЬ, який людина повсякчас використовує для дихання, в сучасній медицині також є відомим лікувальним засобом з унікальними фармакологічними можливостями.

У місті Острозі відкрився унікальний для нашого регіону кабінет гіпербаричної оксигенації!Що це таке?Це – безпечна…

Опубліковано Victor Kononchuk Неділя, 19 січня 2020 р.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp