Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

В Острозі запрацює інклюзивно-ресурний центр для дітей з інвалідністю ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-02-2019  10:36
В Острозі запрацює інклюзивно-ресурний центр для дітей з інвалідністю

Це перший заклад такого типу в Острозі.

Послухати, які послуги будуть надавати у новому центрі прийшла мама четвертокласниці Софії Криницької. Дівчинка навчається у звичайній школі разом з однолітками, при чому має вади зі слухом: «У навчальному закладі дитина отримує знання. Справитися із складними завданнями допомагає додатковий педагог. У новому центрі ми плануємо відвідувати заняття, бо переконана – вони будуть мати хороший ефект для дитини».

За словами директорки закладу Олени Обуховської, вже з наступного понеділка Центр запрацює офіційно:

«Така ініціатива від держави – великий прорив у сфері інклюзії. За 14 років своєї роботи у цій галузі я не бачила більшої допомоги особливим дітям. Ми плануємо лише з міста приймати 170 діток, втім кількість їх може бути значно більшою».

Інклюзія – це важлива реформа держави. Адже це абсолютно новий підхід по відношенню до дітей з особливими освітніми потребами.

В острозькому ІРЦ є кабінет лікувальної фізкультури, логопеда, дефектолога та практичного психолога. Власне тут і проводитимуться корекційно-розвиткові заняття. В усіх кабінетах є меблі, ігрове розвиваюче обладнання, ноутбуки, мультимедія та багато іншого для розвитку мовлення та пізнавальних процесів. Кабінет ЛФК облаштований шведською стінкою, велотренажером, біговою доріжкою, тренажером для ніг і рук, тактильною доріжкою та іншим обладнанням.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДАКоментарі:

Поділитися:

Читайте також:23C°
2м/с