Історик Ігор Козловський відвідає Рівне і Дубно | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
28-02-2019  12:00
Історик Ігор Козловський відвідає Рівне і Дубно

2 березня на Рівненщину приїде релігієзнавець та громадський діяч, який два роки провів у полоні так званої ДНР за “шпигунство”.

У програмі перебування Ігора Козловського як довіреної особи кандидата у Президенти України Петра Порошенка передбачено спілкування із мешканцями міста Дубно в міському будинку дітей та молоді. Початок зустрічі об 11.00 год.

А також зустріч із переселенцями з Донбасу, що відбудеться у Рівному в Будинку вчених. Початок о 16.00 год.

Під час спілкування Ігор Козловський поділиться своєю особистою непростою історією та розповість про ситуацію на окупованих територіях на Сході України.

Ігор Козловський – український вчений та громадський діяч, відомий в Україні та світі фахівець із релігійних, духовних і психофізичних систем. Кандидат історичних наук. Президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, керівник Донецького обласного відділення Української асоціації релігієзнавців, президент Донецької обласної громадської організації «Центр Діскавері», керівник Міжнародного центру християнсько-мусульманського діалогу і співпраці.

Будучи українським патріотом, через сімейні обставини він не зміг вчасно залишити окупований Донецьк. У січні 2016 року за підозрою у «шпигунстві» був затриманий. Майже два роки провів у ворожому полоні.
  • Курси перукаря рівне
-1C°
13м/с