21°

погода у Рівному

В Рівненській ОДА нове призначення: Любов Романюк отримала посаду

У конкурсі на посаду начальника управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації перемогла депутатка Рівнеради Любов Романюк.

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА Віталія Коваля.

Романюк Любов Володимирівна народилася 11 серпня 1981 року у Рівному. Громадянство – українка.
Освіта
У 1998 році закінчила з відзнакою державну загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №21 м.Рівного.
Протягом 1998-2003 років навчалася у Рівненському інституті слов’янознавства Київського Славістичного Університету. Факультет – міжнародні відносини слов’янських країн. Спеціальність – міжнародна інформація.

2003 рік – отримала диплом з відзнакою про повну освіту за спеціальністю “зв’язки з громадськістю”, переклад (англійська, польська) та здобула кваліфікацію спеціаліста з міжнародної інформації.

Трудова діяльність

1998-2003 рр. – інженер зі збуту на ТзОВ «Влад».
2003 рік – рекламний агент ПАТ “Бліц-Інформ”.
Вересень 2003 – квітень 2010 рр. – редактор відділу газети «Рівне-Ракурс» ІРА «Ракурс», випусковий редактор газети «Вісник ДП «ПрикарпарЗахідтранс». Позаштатний журналіст газети «2000».
Травень 2010 – Квітень 2013 рр. – головний редактор видавничої групи «Ракурс».
З 2013 року – головний редактор, директор газети «Рівненська правда» ТОВ «МЕДІАВЕКТОР».
Громадська робота

Під час навчання в інституті була волонтером Волинського ресурсного центру, учасником проекту Молодіжна міська рада. З 2008 року була членом Громадської ради при УМВСУ в Рівненській області, членом Громадської ради при Рівненському міськвиконкомі, членом Громадської ради про Держкомземі у Рівненській області.
Член Національної спілки журналістів в Рівненській області.

У 2018 році Любов Романюк стала співорганізатором ще одного масштабного свята в Рівному – фестивалю майстер-класів «Рівненські пироги», під час якого в парку культури «Хімік» було започатковано алею дерев’яних скульптур.

З листопада 2018 року – сімейний радник при Мін’юсті.