9°

В Рівному активісти викрили ріелторів в ухилянні від сплати податків

Активісти викрили нелегальну ріелторську компанію у Рівному і через звернення до ДФС і Держпраці змусили фірму офіційно сплачувати податки.

В Рівному активісти викрили ріелторів в ухилянні від сплати податків
Фото ілюстративне

Про це розповіли в рівненському осередку ВГО “Стоп корупції”.

Йдеться про філію ТОВ “Ідеал Груп” – дочірню для ТОВ “Компанія Ідеал Груп” (ЄДРПОУ 36950879), – яка, не маючи договорів з працівниками, що працюють в офісі, обробляє та поширює персональні дані громадян міста, які були клієнтами установи і довірили інформацію про своє майно неоформленим належним чином працівникам, що не несуть відповідальності за свої дії.

Як розповіли активісти організації, містяни потерпають від судових суперечок із псевдоріелторами “ТОВ Ідеал Груп”. Шахрайська схема полягає в тому, що працівники укладають із клієнтами угоди на надання інформаційних послуг, але не виконують зобов’язання. Врешті клієнт відмовляється від послуг, які фактично не надаються, а потім позиваються у суді про стягнення з клієнта коштів.

На запити активістів податківці повідомили про відсутність реєстрації “філії” в Рівному.

Відповідь на запит рівненського осередку "Стоп корупції". Фото: СтопКор
Відповідь на запит рівненського осередку “Стоп корупції”. Фото: СтопКор

Восени 2020 року, управління Держпраці провело перевірку не зареєстрованої компанії та склало акти з направленням до суду про порушення ч.1 ст.21 та ч.3 ст.23 Кодексу законів про працю. При цьому обласне управління Держпраці зазначає у повідомленні, що Нацполіція  ігнорувала всі звернення управління до силовиків з приводу роботи вказаних спеціалістів з нерухомості, як і запити та заяви громадян за кримінальними справами.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp