У Рівному патруль військової служби правопорядку вперше заступив на добове чергування з відеореєстраторами | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-02-2018  16:14
У Рівному патруль військової служби правопорядку вперше заступив на добове чергування з відеореєстраторами

Наразі для виконання службових обов’язків із забезпечення правопорядку закуплено декілька таких технічних засобів, два з них вже використовуються в пункті постійної дислокації, один – в районі виконання завдань АТО.

За словами начальника Рівненського зонального відділу ВСП у ЗС України полковника Василя Якимця, камери будуть використовуватись як доказова база під час виникнення спірних питань, а саме грубих порушень військової дисципліни, вживання спиртних напоїв, тощо.


“Інструкцією передбачено, що відеозаписи зберігатимуться до розгляду справи в суді та стануть суттєвим доказом правомірності дій військових правоохоронців та важливим інструментом для зменшення часу розглядів справ у судах,” – впевнений полковник Василь Якимець.


Начальник патруля військової служби правопорядку сержант Ярослав Бряга разом з двома підлеглими із категорії контрактників патрулює в районі міського залізничного вокзалу. Під час перевірки військовослужбовців гарнізону увага наряду звертається на зовнішні чинники, військову форму одягу, наявність особистих документів та підстав для відрядження. Сержант радіє новим підходам у виконанні службових завдань та розцінює такий крок, як чергову сходинку до стандартів Збройних Сил провідних країн світу.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
21C°
1м/с