23°

В Рівному реставрація пам’ятника Жертвам Чорнобиля коштуватиме понад 1 млн грн

Пам’ятник Жертвам Чорнобиля встановили в Рівному ще у 2001 році. Місцеві чорнобильці у 2020 році розробили проєктно-кошторисну документацію на реставрацію. На ремонт пам’ятника потрібно витратити 1,2 млн грн.

Про це повідомляє Суспільне.

В основному впирається питання у фінансування, добилися фінансування проєктно-кошторисної документації, цього всього. Вже воно оплачуване, зроблено документацію, чекаємо тільки за депутатами і міською владою, – розповідають в ГО “Рівненські ветерани-чорнобильці”.

За словами заступника міського голови Рівного Ігора Кречкевича, пам’ятник наразі внесено в перелік об’єктів, на які в цьому році виділять кошти.

Якщо на голосуванні на сесії буде прийнято рішення в такому формулюванні – на нього будуть виділені кошти, та в цьому році буде реалізовано, – говорить Ігор Кречкевич про можливість реставрації.

Відповідно до проекту, зовнішній вигляд пам’ятника залишиться таким сами. Близько 1,2 млн гривень заплановано витратити на заміну бетонних підпірних стін та гранітні укріплення основи, на яких стоїть постамент. Крім цього заплановано облаштування території.