В СБУ прокоментували навчання в приміщеннях РОДА та облради | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
20-09-2018  12:09
В СБУ прокоментували навчання в приміщеннях РОДА та облради

20 вересня Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Рівненській області проводитимуться тактико-спеціальні антитерористичні навчання в адміністративному приміщенні Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненської обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 1) та навколо нього.
До участі у навчаннях залучатимуться підрозділи Служби безпеки України, поліції, Національної гвардії, Служби з надзвичайних ситуацій, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Під час заходів у будівлі та на прилеглій території можливе тимчасове запровадження особливого режиму, в тому числі обмеження або заборона пересування людей і руху автотранспортних засобів, а також перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів тощо.
Управління СБ України в Рівненській області звертається до громадян з проханням зберігати спокій, із розумінням поставитись до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.
Всі дії відбуваються в рамках чинного законодавства.

Прес-офіцер Управління СБ України в Рівненській області

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-1C°
3м/с