14°

В «Слузі народу» відреагували на сутички в Березному

Джерело: ВСЕ

В Рівненському осередку партії «Слуга народу» офіційно відреагували на сутички в Березному, які відбулись 23 червня.

Нагадаємо, вчора депутат-мажоритарник від ПП «Слуга Народу» Сергій Литвиненко організував зустріч з громадянами 156 виборчого округу, на якій був присутній депутат з «ОПЗЖ» Ілля Кива (*інформації щодо співпраці з яким в керівництва партії немає).

Детальніше про зустріч ми писалитут:

Ілля Кива наробив «кипішу» у місті на Рівненщині (ВІДЕО)

В Березному під офісом народного депутата Сергія Литвиненка стріляли

Під час сутичок у Березному постраждав головний патрульний Рівненщини: 15 затриманих


На зустрічі було багато поліції та радикально налаштованих молодиків, які вимагали пояснень від нардепа Литвиненка про його заяви відносно «особливого статусу Донецької та Луганської областей», що було сприйнято як фактичну легалізацію так званих ДНР та ЛНР.

– З огляду на чітку проросійську риторику, заперечення та невизнання російської агресії на Сході України та анексію Криму, висловлювання про те, що на Сході України громадянський конфлікт, а не війна, чисельні вояжі членів цієї фракції до країни агресора — запрошення таких політиків і позиціювання їх як своїх партнерів є неприпустимим членам нашої організації. Ми — край, де слово «патріотизм» має зміст та значення і співпраця з тими, хто зневажає наші національні цінності є ганебною та неприйнятною для нас, – заявили в «Слузі народу».

Хочеш отримувати актуальні новини Рівненщини? Підписуйся на нашу спільноту у Viber