19°

Рівне Вечірнє, rivnepost

В столичному дитсадку – спалах коронавірусу, а в Рівному готуються тестувати вихователів

Джерело: Рівне Вечірнє

У Києві дитячий садочок «Калинонька», який тільки-но відкрився, вийшовши з карантину. Виявили коронавірус у вихователів та дітей. А в Рівному готуються відкривати дитячі садочки, проте з певними умовами.

 Про це повідомляє «Українська правда».

У місті Бровари, що під Києвом, в дитячому садочку “Калинка” виявили COVID у 9 дітей та 4 дорослих.

“Оперативна інформація по ситуації в ДНЗ “Калинка”. Хочу проінформувати, що зранку в суботу були відібрані зразки для проведення ПЛР-аналізу у всіх працівників закладу та дітей, які контактували з вихователькою, що захворіла на коронавірус. За результатами дослідження тести на COVID-19 у 9 дітей та 3 дорослих виявились позитивними”, – повідомив мер міста Ігор Сапожко.

За словами міського голови, двоє дітей госпіталізовані до дитячої обласної лікарні в місті Боярка, інші захворілі лікуються амбулаторно.

Дитсадок “Калинка” закритий на обсервацію, всі працівники закладу та батьки вихованців, які з 1 червня відвідували садочок, перебувають на самоізоляції під контролем сімейних лікарів.

Тим часом у Рівному готуються централізовано тестувати вихователів та інших працівників дитсадочків. Заступниця міського голови Галина Кульчинська розповіла:

–          Коли ми готуємося за тиждень-два відкрити дитсадки, маємо готуватися до ІФА-тестування вихователів… Ми розуміємо, що ІФА-тестування буде насамперед буде для персоналу медичних працівників, які походитимуть таке дослідження що два тижні. Дуже важливо вирішити питання про закупівлю ІФА-тестів для проведення тестування 2000 працівників дитсадочків. Будемо піднімати його на бюджетній комісії та сесії.