23°

В театрі ляльок рівненські рятувальники влаштували свято для дітей

16 грудня Головне управління ДСНС України у Рівненській області стало ініціатором та організатором святкового дійства для дітей співробітників Держслужби з НС на передодні дня Святого Миколая. Малечу рівненських рятувальників феєричне дійство зібрало під дахом обласного академічного театру ляльок і, як годиться, подарувало безліч позитивних емоцій, цікавих знайомств і подарунків.
Близько двох сотень Лисенят, Зайчиків, Білченят, Мушкетерів, Акробатів, Суперменів, Сніжинок і Принцес поспішали на зустріч із Святим Миколаєм та численними казковими героями, а ті, у свою чергу, підготували для гостей надзвичайно теплу зустріч, перемежовану цікавими вікторинами, конкурсами, декламаціями, пісенними виступами та повчальною виставою.
Казкових героїв малеча зустріла радісними оваціями й вигуками. Для дітей було багато численних вікторин й конкурсів, переможці яких отримували подарунки. Дітки декламували вірші, співали пісень й демонстрували інші здібності, аби отримати від Миколая справді заслужену винагороду. Зрештою, без подарунків не залишився ніхто. Адже керівництво обласного управління ДСНС завчасно потурбувалося, щоб дітки працівників Служби порятунку отримали максимум позитиву від святкового заходу.
Окрім всього, на дітей на вулиці чекали справжні пожежно-рятувальні автомобілі та співробітники ДСНС, які дозволили дітворі посидіти за кермом спец машин, продемонстрували аварійно-рятувальне спорядження та розповіли про свої будні.
Загалом захід пройшов весело та цікаво. Дітвора залишилася задоволеною, щасливою та з масою позитивних емоцій.

Інформує прес-служба ГУ ДСНС Рівненщини