В Україні запровадять локдаун, якщо приріст інфікованих становитиме 30 тис. | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
30-11-2020  13:24
В Україні запровадять локдаун, якщо приріст інфікованих становитиме 30 тис.

У МОЗ озвучили цифру інфікованих COVID-19, при якій можливий повний локдаун: щоденний приріст хворих має досягти 30 тис. чоловік.

Про це у ефірі телеканалу «1+1» заявив Михайло Радуцький, який очолює Комітет Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

«Якщо система буде готова і до 30 тисяч, то і ця цифра зміниться. Ми кожного дня нарощуємо потужність медичної системи. Але на сьогоднішній день червоним прапорцем для роздумів про введення локдауну є цифра 30 тисяч. Це та кількість, яка для системи є критичною. Але не можна чекати 30 тисяч. Більш-менш серйозна розмова про зупинку країни може йти, коли перетнеться позначка у 25-26 тисяч хворих на добу», – каже Радуцький. 

Також пан Радуцький наголосив, що Кабінет міністрів має 7 днів для попередження населення щодо введення тотальних карантинних заходів і підготовки до локдауну.

В свою чергу міністр культури Олександр Ткаченко запропонував вже зараз планувати жорсткий карантин на два тижні – саме на час святкування Нового року та Різдва. Це означає повну відмову країни від проведення будь-яких масових заходів.

Підтверджують наміри посилити карантинні обмеження у святковий період і у Офісі президента: Тимофій Милованов, який займає посаду радника керівника ОП, погодився з тим, що свята – це гарна нагода посилити в Україні карантин.

Лідер фракції «Слуга народу» Давид Арахамія розповів про те, що Кабмін розглядає можливість введення так званого «інтелектуального локдауну». Тобто в цих умовах буде враховуватися ситуація, яка склалася із захворюваністю на COVID-19 у конкретно взятому регіоні.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
5м/с