5°

“Вагнер” у Білорусі: чи існує загроза повторного наступу?

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк пояснив, що загрози наступу з півночі наразі немає, оскільки до Білорусі переміститься лише частина терористів “Вагнера”. Також українсько-білоруський кордон надійно укріплений. Таку думку представник ОП висловив в етері “Сніданку з 1+1” 29 червня.

Подоляк наголосив, що після бунту Пригожина ПВК “Вагнер” фактично зникла. Він вважає, що цю терористичну організацію поділять на 4 частини. 

“Те, що Пригожин у Білорусі для України не має ніякого сенсу, бо ПВК “Вагнер” більше не існує. Вона (ПВК “Вагнер” – ред.) буде розподілена на чотири частини: одна залишиться на контракті в Міноборони РФ та воюватиме проти України. Окрема частина – це колишні “зеки”, яких теж заберуть на контракт у Міноборони. Ще частина підпише контракти з росгвардією та буде на внутрішньому російському ринку. Третя складова – повернеться до Африки, бо це основні їхні бізнес-активи. До речі, ймовірно і Пригожин працюватиме на Африку. Четверта частина залишиться тренувати білоруський спецназ”, – вважає Подоляк. 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp