11°

Вагнерівці будуть табори в Білорусі

ПВК «Вагнер» почала будувати в Білорусі табори для розміщення своїх бійців. Видання «Верстка» повідомляє, що перший такий табір з’явиться в Осиповичах, за 200 кілометрів від кордону з Україною. Там зможуть розміститися до 8 тисяч найманців.

«Ми працюємо, вже сьогодні працюємо. Завтра до обіду стоїть завдання [побудувати]», — заявив співробітник місцевого лісництва і додав, що подібних баз буде кілька, а площа нинішнього табору становитиме 24 тисячі квадратних метрів.

Інформацію про те, що найманців відправлять до Білорусі, підтверджують і родичі учасників ПВК «Вагнер».

Проте Белорускі Гаюн пише, що інформаця росЗМІ про будівництво на території білорусі за 200 км від кордону з Україною таборів вагнерівців – це брехня.

Гаюн стверджує, що станом на сьогоднішній вечір однозначно: жодної активності в Осиповицькому районі немає. Тим більше будівництва такого великого об’єкта.

Кажуть, що в них є певні запитання до об’єктивності інформації від росЗМІ. Щодо колон російських найманців – наразі їх в білорусі немає. В будь-якому разі вони зможуть підтвердити чи спростувати цю інформацію шляхом прямого спостереження.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp