7°

“Валіза тривожна, а я ні”: чи панікують українці?

В українських містах не спостерігається паніки. Українці продовжують жити своїм буденним життям. А все тому, що ми – нація, котру неможливо залякати інформаційними “вкидами”. Про спокій, який зберігають українці, в сюжеті.

Нагадаємо, що Служба безпеки України заявила, що Україна переживає потужну хвилю гібридної війни, для якої використовують і соцмережі, і ЗМІ, тому закликає зберігати спокій, мислити критично і керуватись даними офіційних джерел.

Спецслужба наголошує, що інформаційне нагнітання покликане “посіяти тривогу в українському суспільстві, підірвати віру в здатність держави захистити своїх громадян, розхитати нашу єдність”.

“Зараз стабільність і спокій у нашій країні залежать не лише від влади, а й від зважених дій кожного українця. Всім нам варто зберігати спокій та холодний розум, не піддаватися на провокації. Паніка й дестабілізація грають на користь тільки ворогам, а не Україні. Ми всі маємо мислити критично і перевіряти будь-яку інформацію; керуватись даними офіційних джерел, а не анонімних; навчитися відрізняти правду від фейків. І не забувати – сила України не лише в потужній армії, а в єдності кожного з нас”.