18°

Варашівець сплатив 31 500 гривень аліментів, щоб виїхати з України

Мешканець Вараша сплатив заборгованість аліментів розміром 31500 гривень, щоб виїхати закордон. Таку заборгованість було чоловіку нараховано за три токи. Чоловіка внесли в Єдиний список боржників, що забороняло йому виїзд за межі України, водіння транспортними засобами, користування зброєю та полювання. 

“Ймовірно, обмеження у праві виїзду за межі України чи не найбільше подіяло на чоловіка. Адже він мав намір їхати за кордон. А борг зі сплати аліментів завадив би йому це зробити. Тож після отримання постанов про обмеження боржник з’явився до відділу і погасив заборгованість” – прокоментував ситуацію начальник Вараського міського відділу ДВС Артур Семенюк.
Начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук, зазначила, що посилені обмеження  для боржників, значно стимулюють виплати аліментів: “Маємо приклади сплати боргу у сто, шістдесят, дев’яносто тисяч гривень за один раз. Стягнення аліментів на користь дітей, які живуть в неповних сім’ях, наш пріоритетний напрям роботи. Зокрема, у 2018 році державні виконавці Рівненської юстиції стягнули 79,9 млн грн аліментів на користь 18 тисяч дітей. І ми продовжуємо цю роботу надалі”

Повідомляє Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області