Важливо: на Рівненщині тривають масштабні навчання із знешкодження злочинців | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-02-2018  17:45
Важливо: на Рівненщині тривають масштабні навчання із знешкодження злочинців

Поліцейські дев’яти районів області пройшли перший етап практичних випробувань з реагування, планування та проведення спецоперацій із звільнення заручників та знешкодження зловмисників.

Сьогодні, дев’ятого лютого, навчання пройшли в Острозькому відділі поліції та у підпорядкованих йому Здолбунівському і Гощанському відділеннях. Так, о 08:35 до поліції надійшло повідомлення, що двоє невідомих зі зброєю викрали чоловіка на автостанції Острога та втекли у напрямку центру міста на «ВАЗ 2107».

За сигналом «Тривога» керівник Острозької поліції зібрав особовий склад трьох ввірених йому підрозділів. На встановлення місця перебування злочинців і автомобіля також орієнтували відділи поліції сусідніх областей.

Покинутий автомобіль правоохоронці виявили у селищі Гоща. Злочинці із заручником втекли та заховалися у недобудованому дитячому садочку. Поліцейські оточили приміщення. Під час переговорів із групою комунікації зловмисники поставили вимогу щодо звільнення з-під варти лідера однієї з політичних партій і забезпечення їх продуктами харчування.

На місце події виїхав керівник Гощанської райдержадміністрації. Після обговорення та узгодження подальших дій вирішили залучити спецпідрозділ «КОРД». У результаті проведеного силового захоплення із застосуванням бронетехніки обох злочинців знешкодили та звільнили заручника. Під час штурму поранення отримав спецпризначенець.

Як зазначив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький, навчання пройшли на належному рівні і вже вдруге під час них застосовувалася бронетехніка. Щоразу із проведенням чергових практичних заходів поліцейські удосконалюють свої вміння. Узагальнення та аналіз допущених недоліків під час попередніх навчань дає можливість покращити результати у подальшому. Крім того, важливим аспектом в ефективному запобіганні та протидії злочинності, як наголошує Руслан Стрельбіцький, є тісна співпраця та взаємодія між усіма гілками влади.

 

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
1м/с