Вболівальники "Вереса" протестуватимуть проти керівництва клубу | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
05-05-2017  12:18
Вболівальники “Вереса” протестуватимуть проти керівництва клубу

Заява клубу футбольних вболівальників “LuckyFans”

Як і ультрас нашого червоно-чорного клубу, наша спільнота вважає бездарним управління “Вересом” найнятими менеджерами, які зовсім припинили рахуватися з думкою членів клубу, вболівальників, громадськості, котрі не хочуть спілкуватися з нами.

Нам неприємно, що припинено реалізацію проектів, які вирізняли “Верес” серед інших клубів. Нам неприємно, що немає нових проектів, які би сприяли розвитку клубу.

Утім, вважаємо, що команда заслуговує на нашу підтримку, адже не винна у закулісних іграх керівництва – тому ми будемо заряджати і надихати їх на перемоги і в сніг, і в дощ, і під палючим сонцем.

Також, упевнені, що із трибун краще донести до загалу нашу позицію щодо недолугого управління “Вересом”. Окрім цього, ми підтримаємо й готові сприяти організації будь-яких акцій протесту, заходів, маршів тощо спільно з іншими вболівальниками за виключенням відмов підтримки команди під час матчу.

Водночас ми припиняємо брати участь в заходах і активностях, котрі буде організовувати цей склад менеджменту “Вереса”. Закликаємо приєднатися до нашої пропозиції інших вболівальників нашого клубу.

Мета:


Читайте також:6C°
8м/с