21°

Вчора на Рівненщині патрульним двічі пропонували “домовитись”

Учора, близько 16-ї, на автомобільній дорозі М-06 біля Горбакова за непритягнення до відповідальності за перевищення швидкісного режиму водій автомобіля DAF запропонував екіпажу, який його зупинив, неправомірну вигоду.

Мешканець Закарпаття робив неодноразові спроби домовитись з патрульними за допомогою грошової купюри. Він наполягав навіть після попередження про кримінальну відповідальність, відтак на місце викликали слідчих.

А на 58-річного водія винесли постанову за ч. 1 ст. 122 (За перевищення швидкості) КУпАП.А близько 19-ї, біля селища Біла Криниця, за проїзд на забороняючий червоний патрульні зупинили водія Volvo. Під час розгляду справи мешканець Львівської області робив неодноразові спроби домовитись з працівниками поліції аби уникнути відповідальності.

Гроші він намагався вкласти в руку патрульного. 40-річний водій не відмовився від намірів і після того, як його попередили про кримінальну відповідальність. На нього винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (За проїзд на заборонний сигнал світлофора) КУпАП та передали слідчим.

Нагадуємо про відповідальність! Не створюйте проблем собі та іншим. Будьте відповідальними громадянами.