"Верес" поступився "Минаю" | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
26-10-2018  17:55
“Верес” поступився “Минаю”

Три очки розділяли “Минай” та “Верес” перед стартом п’ятнадцятого ігрового дня у Групі “А” Другої ліги. Обидві команди мають серйозні амбіції на підвищення у класі. Тому звітний поєдинок мав статус центрального у турі.

“Верес” прибув на Закарпаття за перемогою. Втрата очок у другому поєдинку поспіль означала, що рівняни знову відпустять пелетон лідерів. Господарі – налаштовувалися на гру не менш серйозно. Вони не забули поразку у Млинові у матчі першого кола. 

Олег Шандрук, мабуть, зробив висновки з гри проти “Калуша”. І місце Олександра Логінова, який той матч провалив, у центрі оборони зайняв Олександр Дубіна. Інша заміна була вимушеною. У центрі поля дискваліфікованого Бориса Орловського замінив Олексій Бондаренко.

Втім, видовищного іскрометного футболу у першому таймі глядачі не побачили. Обидві команди зробили ставку на гру від оборони. До перерви можна згадати хіба вихід віч-на-віч із Максимом Бабійчуком Роберта Гегедоша. Нападник минайців пробив повз нашого голкіпера, але й повз ворота.

Одразу після перепочинку “Минай” знову не реалізував хороший шанс. Максим Бабійчук парирував удар Пиняшка. Смокоровський швидко повернув м’яча під удар Гегедошу, а той метрів з шести на силу пробив вище порожніх воріт.

З третьої спроби Гегедош свій шанс реалізував. Після подачі від кутового прапорця Василь Кобін виграв верхову дуель у Марата Даудова і виконав скидку, хтось із минайців продовжив політ м’яча на дальню стійку, де передачу вже чекав Роберт Гегедош – 1:0.

За п’ятнадцять хвилин господарі подвоїли перевагу. Микуляк дограв епізод до кінця, від лицевої лінії виконав навіс, який у боротьбі з Іваном Гребенюком ударом головою завершив Василь Беца – 2:0.

“Верес” відповів непоганим ударом Олега Маїка зі штрафного. Вдало вибрав позицію у цьому епізоді голкіпер “Миная”. Господарі ж могли забити втретє. “Верес” врятувала поперечка воріт Максима Бабійчука.

Інформаційна служба НК “Верес” (Рівне)

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
5C°
2м/с