14°

​​Весняне водопілля: на Рівненщині рівень загрози знижується

Минулого тижня підвищення рівня води в річках фіксували до 6 см за добу. Вчора він знизився до 5 см, а сьогодні становить 1-2 см. Про це повідомив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

«У Сарненському та Вараському районах підтопленими залишаються 3 тисячі гектарів сільськогосподарських угідь. Наразі у житлових будинках підтоплень немає. Проблемними подекуди ще лишаються господарські двори та будівлі. Річки переважно розлилися у північних районах області. Найбільше постраждала Рокитнівщина. На критичних ділянках працюють насосні станції», – сказав очільник області.

Наразі північним міжрайонним управлінням водного господарства щоденно проводиться моніторинг повіддя – наявних дамб, місць можливого прориву, мости, берегоукріплення. Усі понтонні мости відкриті і транспортні засоби рухаються безперешкодно.

Нагадаємо, для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій під час проходження весняної повені в управліннях водного господарства створено 28 бригад чисельністю 378 чоловік. Заготовлено 37,1 кубометрів щебеню, 357,77 кубометрів піску, 3341 мішків та 1,3559 тонн паливно-мастильних матеріалів.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp