Відкриті дані Рівнеради: громадськість презентуватиме результати аудиту | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
25-09-2018  15:00
Відкриті дані Рівнеради: громадськість презентуватиме результати аудиту

У четвер, 27 вересня о 10.00 в Інформаційно-освітньому просторі «Інфохаб» (м. Рівне, вул. Словацького, 3а)  відбудеться публічна презентація політики відкритих даних та представлення результатів моніторингу наборів даних Рівненської міської ради. Захід організовано в рамках проекту «Залучення громади Рівного до впровадження реформ», що реалізується об’єднанням громадських організацій «Рада реформ Рівного».

Представники Громадянської мережі ОПОРА розкажуть, що таке відкриті дані, назвуть їх переваги та пояснять, чому управління Рівненської міської ради повинне зберігати та публікувати інформацію у форматах відкритих даних. На прикладі двох ресурсів (Громадський портал відкритих даних міста Рівне та Good Education) активісти покажуть, як створити корисні Інтернет-ресурси, використовуючи дані, якими володіє місцева рада.

Крім цього, громадськість представить результати аудиту наборів даних, розпорядником яких є профільні управління виконавчого комітету Рівненської міської ради, а також презентують ряд  рекомендацій для покращення їх роботи. Зокрема, аудит був проведений щодо кількості наборів відкритих даних, їх форматів, частоти (періодичність) оновлення та доступності.

 До участі в заході запрошенні секретар Рівненської міської ради, начальники профільних управлінь виконавчого комітету Рівненської міської ради та громадські активісти.

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
1C°
3м/с