Відкрито кримінальне провадження на острозьких лікарів, які відпустили малолітнього з пулею в нозі додому | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
23-06-2019  12:20
Відкрито кримінальне провадження на острозьких лікарів, які відпустили малолітнього з пулею в нозі додому

Під час проведення першочергових слідчих дій у кримінальному провадженні за фактом отримання поранення малолітньою дитиною в Острозькому районі слідчі виявили ознаки ще одного кримінального правопорушення.

Нагадаємо, що 22 червня до поліції надійшло повідомлення медиків обласної дитячої лікарні, що до них доставили з пораненням стопи 11-річного хлопчика.

У ході проведення досудового розслідування слідчі встановили, що після отримання 20 червня тілесного ушкодження у виді поранення стопи, потерпілого відразу доставили до Острозької центральної районної лікарні для надання медичної допомоги. Однак після проведеного хірургічного втручання вторинне тіло в м’яких тканинах не виявили, а хлопчика відпустили додому.

У подальшому, а саме 22 червня, стан здоров’я малолітнього погіршився, що призвело до повторного звернення в медичний заклад – Рівненську обласну дитячу клінічну лікарню. Дитину госпіталізували до хірургічного відділення. Медики оцінюють його стан як задовільний.

За фактом  невиконання чи неналежного виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчі дії тривають.

Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
6C°
3м/с