16°

Відкриту мобілізацію росія не оголосить, а приховану вже веде – керівник розвідки Буданов

Загальної відкритої мобілізації в росії не буде, через те, що це неможливо через економіку і відсутність аргументів для російського народу. Усе, що може кремль – вести приховану мобілізацію.

Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в ефірі Національного телемарафону.

Буданов зазначив, що мобілізація – це вилучення робочих рук з економічного процесу; а в умовах санкційного тиску і нових санкцій, які обов’язково з’явилися б після відкритого оголошення про мобілізацію, це підірвало б російську економіку ще сильніше.

«По-друге, у керівництва рф є потреба роз’яснити хоч якось, навіщо взагалі потрібна мобілізація, якщо за заявами керівництва, все йде за планом. Це потрібно буде якось пояснювати. Оскільки відповіді на ці питання у них немає, то вони й не оголошують мобілізацію» – сказав він.

Буданов додав, що росія вже веде приховану мобілізацію через залучення резервістів за системою БАРС. Це підтверджують полонені, які потрапили в діючі в Україні російські військові частини саме через БАРС.