21°

Відомі рівняни зняли відео проти булінгу.

Відомі рівняни взяли участь в акції«Зупинимо булінг разом»

Наймолодша діджейка України Юліана Попович, відома під псевдонімом DJ Crystal Girl, викладач танців в стилі хіп-хоп та брейкданс Ярослав Клименко, організаторка численних проектів та конкурсів краси і таланту, засновниця компанії ARTmodels Оксана Ігас, один із найкращих на Рівненщині ведучих вечірок та фестивалів Михайло Юрчук, відомий як MC Gonibez, а також патрульні Іванна Бояківська та Юрій Поліщук знялися у молодіжному відеоролику «СтопБулінг».

Нині в  Україні триває інформаційна кампанія Мін’юсту #CтопБулінг в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Для реалізації правопросвітницької кампанії розроблені інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком булінгу. В них також міститься інформація для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей.
Повідомляє ГУ юстиції в Рівному

СтопБулінг

Відомі рівняни долучилися до інформаційної кампанії Мін’юсту «Зупинимо булінг разом» Наймолодша діджейка України Юліана Попович, відома під псевдонімом DJ Crystal Girl, викладач танців в стилі хіп-хоп та брейкданс Ярослав Клименко, організаторка численних проектів та конкурсів краси і таланту, засновниця компанії ARTmodels Оксана Ігас, один із найкращих на Рівненщині ведучих вечірок та фестивалів Михайло Юрчук, відомий як MC Gonibez, а також патрульні Іванна Бояківська та Юрій Поліщук знялися у молодіжному відеоролику «СтопБулінг». Відомі та успішні рівняни на власному прикладі показують, що насправді круто досягати поставлених цілей у житті власними зусиллями, натхненною працею, саморозвитком та самовдосконаленням. Нагадаємо, що в Україні триває інформаційна кампанія Мін’юсту #CтопБулінг в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Для реалізації правопросвітницької кампанії розроблені інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком булінгу. В них також міститься інформація для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей.

Опубліковано Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області Середа, 23 січня 2019 р.