18°

Відомі спортсменки поділились секретами успіху

У рамках Всеукраїнського проекту Національного олімпійського комітету України «Do like Olympians» («Роби як олімпійці»), спортсменки з Рівненщини зустрілись зі школярами, які відпочивають в дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Агатівка», що в с. Симонів Гощанського району.

Зараз тут оздоровлюється кілька сотень дітей, в тому числі з Рівненщини.  Для них, і не тільки, була проведена зустріч з майстром спорту України міжнародного класу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору, бронзовою призеркою XIV літніх Паралімпійських ігор 2012 року у м. Лондон та XV літніх Паралімпійських ігор 2016 року в м. Ріо-де-Жанейро Юлією Галінською та кандидатом в майстри спорту України з дзюдо, багаторазовою призеркою та переможницею міжнародних турнірів Анною Бойко.

Розпочався захід з церемонії запалення «Олімпійського вогню». Після цього  спортсменки розповіли про особливості свого виду спорту, провели розминку та показовий виступ. На завершення гості зробили спільне фото «у стрибку», яке вже встигло стати «візитівкою» проекту «Do like Olympians».

За інформацією КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

 


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp