10°

Відомий журналіст спростував своє відношення так званої “секти”

Інформаційне поле Рівного сьогодні “розірвала” резонансна прес-конференція щодо існування у місті секти під назвою “коло слухачів”. Для повноти картини ми впродовж дня збираємо для вас публікації різних ЗМІ на цю тему. Гортайте нашу стрічку новин, аби бути в курсі.

У цій публікації ми оприлюднюємо позицію відомого у місті журналіста Андрія Смуся, ім’я якого було озвучено на вищеназваному заході. Як розповіли ініціатори прес-конференції, його бачили на зборах “кола слухачів”.

Щодо так званої “секти” і моєї участі у ній.

Оскільки жодних телефонних дзвінків від колег-журналістів впродовж двох годин з моменту завершення прес- конференції не отримував, зрозумів – баланс думок у сучасних медіа не в моді).
Так, я справді знайомий з Опанасюком Петром Степановичем. Але знаю я цього чоловіка далеко з іншого боку, аніж з того як це подали на прес-конференції.
Анатолій Ясковець мав би пам’ятати, що разом з ним і за його участі було ініційовано створення низки історичних та документальних фільмів про історію краю та не лише.
От, власне, з цієї причини я і мав співпрацю з ним і паном Петром. Аби отримати інформацію, в тому числі необхідну до фільму, відвідував зустрічі, під час яких обговорюється тема історичної спадщини України у різних напрямах .
Так, зокрема, було виготовлено документальний фільм про битву під Берестечком, який отримав поштовх для подальшого нового дослідження та переосмислення подій на полі Берестецької битви, завершилась робота над зйомками фільму про україно-польське протистояння в 40-ві роки 20-го століття.
Тобто, знімаються незручні для сучасної ситуації в країні фільми. Комусь це невигідно.
Чому пан Анатолій одним з перших згадав і моє прізвище – не можу зрозуміти, чому я “був удостоєний такої честі”. Не маю жодних образ на цього чоловіка. Я просто робив і роблю роботу, яку вмію і знаю …
P.S. Сектантом себе не вважав і не вважаю, лишаючись на позиція українського Православ’я, історію якого, безперечно, теж треба досліджувати …
Люблю свою родину і дітей. Віджимом майна не займався…
Таке…. Можливо комусь знадобиться для балансу думок, то поставите….
Дякую за увагу.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp