Відсьогодні на Рівненщині патрулюватимуть нацгвардійці | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
01-08-2019  16:00
Відсьогодні на Рівненщині патрулюватимуть нацгвардійці

З 1 серпня військовослужбовці військової частини 3055 Національної гвардії України без участі поліцейських патрулюватимуть вулиці Рівного та Сарн. Щоб успішно виконувати поставлені задачі, вони опановували навички користування спеціальними логістичними пристроями-планшетами. Відповідне заняття для нацгвардійців провели у Головному управлінні Національної поліції в Рівненській області.

Заняття розпочалося з робочої зустрічі заступника начальника ГУНП в Рівненській області Руслана Стрельбіцького, заступника командира ВЧ 3055 з громадської безпеки Анатолія Завалюка та начальника управління превентивної діяльності поліції області Руслана Жука. Власне, вони узгодили порядок отримання та здачі планшетів до органів поліції, залучення автомобілів Нацгвардії до патрулювання.

Інструктаж з особливостей користування логістичними пристроями, на яких встановлені спеціальні програми, проводив т.в.о. начальника управління інформаційно-аналітичного забезпечення ГУНП в Рівненській області Олександр Костюк. Нацгвардійці з допомогою цих планшетів зможуть оперативно реагувати на події та правопорушення. Також патрулі будуть здійснювати збір та фіксацію матеріалів під час несення служби з охорони громадського порядку.

«Наявність планшетів не звужує і не розширяє ваших повноважень, – наголосив п. Костюк. – а лише забезпечує технічну сторону вашої праці. Зрозуміло, що в ході роботи виникатимуть питання. На інструктажах будемо їх вирішувати».

Нацгвардійці мали змогу задати питання поліцейським про специфіку користування планшетами та, власне, самостійне несення служби. На всі питання вони отримували вичерпні відповіді.  

Довідково: Протягом першого півріччя поточного року військові Нацгвардії спільно з працівниками Нацполіції затримали 1680 осіб за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень та близько 20 тисяч громадян – за адміністративні правопорушення. Також було вилучено 47 одиниць вогнепальної зброї та 3625 набоїв до неї, 46 одиниць холодної зброї, 29 гранат, 1,5 кг вибухівки та понад 6,5 кг наркотичної сировини.

Повідомляє прес-служба НГУ


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
2C°
6м/с