6°

Відтепер у «Дії» можна купувати і продавати авто

На платформі «Дія» з’явилася можливість купівлі-продажу автомобілів. Це стало можливим завдяки запуску нової послуги, яка дозволяє громадянам оформляти всі необхідні документи за допомогою смартфона.

Президент України Володимир Зеленський назвав нову послугу «революційною» і сказав, що вона звільняє громадян від бюрократії.

Щоб скористатися послугою, потрібно авторизуватися в «Дії» та перейти у розділ «Авто». Далі необхідно заповнити всі необхідні поля, підписати електронний договір та сплатити державне мито.

Після цього новий власник автомобіля зможе отримати новий технічний паспорт та номери поштою. Весь процес займає лише 15 хвилин.

Крім того, на Diia Summit 2023 було оголошено про запуск послуги обміну сертифіката на житло для відновлення зруйнованого. Тепер ця послуга також доступна в «Дії».

У Міністерстві цифрової трансформації також розповіли про інші зміни та оновлення, які стосуватимуться «Дії». Передусім там анонсували новий дизайн застосунку, який стане більш інклюзивним, зрозумілим та сучасним.

До того ж у Мінцифри розповіли про інші додаткові сервіси, які з’являться в «Дії». Серед них:

  • Автоматизована послуга внесення змін про ФОП. Вона відбуватиметься за кілька хвилин і не потребуватиме участі реєстратора.
  • «єПідприємець», яка поки що тестуватимуть. Вона поєднуватиме кілька послуг для бізнесу в одній заяві.
  • Послуги для моряків, які дозволять оформлювати документи без витрати часу.

Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp