14°

Війна забрала життя чотирьох захисників з Рівненщини

Рівненщина провела в останню дорогу чотирьох загиблих воїнів – Олександра Нестерчука, Юрія Кардаша, Сергія Литвинчука та Андрія Колодчака.

Олександр Нестерчук проживав у селі Висоцьк Дубровицької громади. Призваний за мобілізацією у квітні цього року. На жаль,мужньо захищаючи нашу державу, воїн загинув 4 вересня внаслідок артилерійського обстрілу ворогом. Останній бій відбувся поблизу Берестового Бахмутського району.

Юрій Кардаш, житель села Немовичі Немовицької територіальної громади, був мобілізований у лютому 2022 року. На жаль, сміливо тримаючи оборону, 2 вересня воїн загинув в результаті бойових дій поблизу Роботиного Запорізької області.

Сергій Литвинчук проживав у селі Чабель Вирівської громади. Воїн був призваний за мобілізацією у лютому 2023 року. Мужньо захищаючи суверенітет України, воїн пожертвував своїм життям та загинув у червні цього року поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області.

Рівне прощалося із померлим воїном – рівнянином Андрієм Колодчаком. Чоловік працював на тракторному заводі, у ДСНС, але більшу частину життя віддав своєму покликанню — роботі інструктором з водіння авто. Андрій з перших днів повномасштабного вторгнення став на захист країни. Спочатку вступив до тероборони, пізніше поповнив лави ЗСУ. На жаль, 45-річний солдат Андрій Колодчак перебуваючи у відпустці, 6 вересня помер.

Вічна та світла пам‘ять щирим патріотам України!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp