31°

Війна забрала життя двох братів

У сім’ю Людмили та Володимира Зіберів прийшла подвійна біда: на сході загинули їхні сини Олег та Дмитро.

Молодший Дмитро завжди веселий, енергійний, товариський, про таких кажуть «душа компанії». Він завжди поспішав на допомогу, коли б хто її не просив. Закінчив РДГУ, займався підприємницькою діяльністю, а два останні роки працював далекобійником. Разом з дружиною Ольгою виховували двох діток – 17-річного Дениса та 10-річну Діану.

Старший Олег закінчив НУВГП, працював у ППФ «Експерт-Рівне», разом із братом любив ходити на полювання. Виховував 15-річного сина Артема та 9-річну донечку Марійку. Люблячий, ніжний та добрий..

Такі різні, і такі схожі водночас. 47-річний Олег та 39-річний Дмитро вже у другий день повномасштабного нападу росії на нашу країну прийшли добровольцями до військкомату. Та поки там очікували своєї черги вступили до лав самооборони у селі неподалік Рівного.

«Це наше свідоме рішення. Заради дітей, заради їх майбутнього будемо боронити нашу землю. Хто як не ми?» – з такими словами обидва брати йшли на війну.

Підготовку обидва брати пройшли разом. Коли вже вирушали на передову, казали друзям, що проситимуть, щоб служити відправили у різні взводи – щоб якщо, не дай Боже, з одним щось трапиться, інший залишився живий. Та доля вирішила інакше.

Рядові Олег та Дмитро Зібери загинули в один день, 19 травня, у бою поблизу села Новоселівка Донецької області.

Прощання із Олегом та Дмитром Зіберами відбудеться завтра, 28 травня, о 10:00 на майдані Незалежності. Поховають Героїв на кладовищі “Нове”.