13°

Війна забрала життя трьох військових з Рівненщини

На Рівненщині попрощались із трьома захисниками – Ігорем Рачком, Олександром Лисом та Василем Рибачиком.

Ігор Рачок народився у Рівному. Чоловік закінчив 9 школу. Останнім часом працював бетонярем на місцевому підприємстві. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, чоловік одразу пішов у військомат. За кілька днів слідом за Ігорем пішов служити і його старший брат. 32-річний Герой загинув 1 серпня в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в районі села Першотравневе Харківської області. У захисника залишилася дружина та дві доньки.

Мізоцька громада провела в останню дорогу військовослужбовця Олександра Лиса. З початку повномасштабного вторгнення чоловік став на захист Батьківщини. Служив у Здолбунові, а рік тому був призваний до лав 14- ї окремої механізованої бригади імені Романа Великого. 2 серпня життя воїна обірвалося. Вдовою залишилася молода дружина. Без сина залишилися батьки, без брата – сестра.

35-річний солдат Василь Рибачик народився у селі Мульчиці. Після школи чоловік працював у сфері автоперевезень. Останнім часом проживав на території Полицької громади. До лав ЗСУ Василя призвали наприкінці січня й зарахували до кулеметного відділення кулеметного взводу 33-ої окремої механізованої бригади. Герой загинув внаслідок ворожих дій з боку армії рф.

Щирі співчуття рідним та близьким. Світла пам’ять Героям!


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp