19°

7 dniv, сім днів, 7 днів

Військові передали необхідні побутові речі для вихованців Ясиницького навчально-реабілітаційного центру

Вологі серветки, рідке мило, пральний порошок та памперси – усе це до Новорічних свят передали для вихованців Ясиницького навчально-реабілітаційного центру військовослужбовці військової частини 3055 Нацгвардії України.

Саме тут навчаються діти яким необхідна рання профілактика відхилень у психічному, фізичному і мовленнєвому розвитку. Фахові спеціалісти здійснюють компенсація недоліків інтелектуальної та емоційно-вольової сфери дітей із затримкою психічного розвитку, аби вони мали змогу в подальшому продовжувати навчання у звичайних умовах загальноосвітньої школи або навчатись в спеціальних умовах для досягнення достатнього рівня соціальної адаптації. Нацгвардійці щороку відвідують подібні заклади.

«Минулого року ми були у сиротинці, цього ж року у реабілітаційному центрі, – розповідає заступник командира частини капітан Назар Дубов. – Насправді так хочеться подарувати усім дітям тепло та затишок. Ми знаємо, що у цьому центрі є діти, які проживають тут постійно, бо вони позбавлені батьківського піклування. Є й такі, яких іноді забирають додому. Усі вони дуже добрі і щирі дітки, які були раді нашому візиту. Хотіли постійно обійматись та посміхались нам».

Джерело: 7 днів