Додатковi матерiали

до 20 мб
до   3 мб
до   3 мб

Аватар

до 25 кб

Ціна золота в євро, доларах, гривні та рублях

тел.: +38 (068) 408 28 18

e-mail: infopotik@ukr.net

viber.com/infopotikrivne

facebook.com/groups/infopotik

Політика конфіденційності

Військові вчили одинадцятикласниць тактичній медицині ⇒ Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
09-04-2019  17:15
Військові вчили одинадцятикласниць тактичній медицині

Понад дві сотні учениць одинадцятих класів місцевих шкіл отримали практичні навички тактичної медицини у військовій частині ОК «Захід»

Захід проведено для вдосконалення практичних навичок учнів із надання першої медичної допомоги. Цього року шкільна програма за предметом «Захист Вітчизни» значно ширша порівняно з минулими роками та передбачає отримання молоддю більшого об’єму знань.

Як зазначила вчитель з основ медичних знань, захисту вітчизни та фізики рівненського навчально-виховного комплексу №19 Ольга Купріян, навчальна група, яка сьогодні присутня тут, складається з дівчат. Більшість їз них на території військової частини вперше, проте їм дуже цікаво, адже саме тут проходять військову службу чимало військовослужбовців-жінок. Серед них і одна із найбільш затребуваних спеціальностей – санінструктор підрозділу.

В рамках знайомства з військовою частиною юним гостям розповіли про особливості військової служби та продемонстрували документальні фільми. Зокрема, про історію створення військової частини, участь в АТО (ООС) та виконання завдань в пункті постійної дислокації.

Повідомляє відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони (м. Рівне)Коментарі:

Поділитися:

[object Object]

Читайте також:


18C°
6м/с