24°

Військовослужбовці на лінії зіткнення отримуватимуть додатково виплати

Як стало відомо, Кабінет міністрів України затвердив норму про додаткові мотиваційні виплати у розмірі 70 тисяч гривень.

Народний депутат Олександр Салійчук на своїй сторінці у Facebook повідомив про те, що Уряд затвердив норму про додаткові виплати військовослужбовцям, які зазначені у вчорашній постанові Верховної ради.

Йдеться про Постанову №11163, яку Верховна рада України ухвалила на засіданні 11 квітня. Цей документ зобовʼязує Кабмін внести до парламенту законопроєкт про ротацію та схвалити постанову про виплату 70 тис. грн для тих, хто перебуває на «нулі».

“Це викликало дуже багато запитань, тому відповідаю: крім 20-25 тисяч гривень грошового забезпечення і 100 тисяч «бойових» військовослужбовці отримуватимуть додаткову винагороду у розмірі 70 тисяч гривень за кожні 30 днів при умові, що вони перебувають на лінії зіткнення”, – прокоментував народний депутат.


Додаткову винагороду отримають той, хто виконує бойові (спеціальні) завдання під час ведення бойових (спеціальних) дій на лінії бойового зіткнення з противником на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною (підрозділом, зокрема зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки) до ротного опорного пункту включно, а також на території противника (у тому числі на території між позиціями військ противника та своїх військ в районах ведення воєнних (бойових) дій, на тимчасово окупованій Росією території України), за кожні 30 днів (сумарно обчислених) виконання таких завдань.

Постанова набрала чинності з дня її прийняття. У Постанові також зазначено, що ВРУ доручає уряду розробити та внести на розгляд парламенту законопроєкти щодо удосконалення механізмів ротації військовослужбовців в умовах дії воєнного стану, їх звільнення з військової служби та медико-соціальної реабілітації.


Хочете отримувати головні новини в месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram та Whatsapp