Що буде із навчанням у школах Рівненщини після тривалого карантину: чого чекати учням | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
25-03-2020  15:18
Що буде із навчанням у школах Рівненщини після тривалого карантину: чого чекати учням
Джерело: Рівне Медіа

У Міністерстві освіти не відмовляються від проведення Зовнішнього незалежного оцінювання, попри карантин, введений у зв’язку із пандемією Covid-19. Перспектива продовження карантину дуже висока. Про це повідомляють журналісти каналу “Клименко Time“.

Заступник міністра освіти Єгор Стадний розповів, що влада цього тижня проінформує як проходитиме ЗНО і вступна кампанія в нових умовах. На сьогодні, опрацьовується декілька сценаріїв.

Стосовно продовження навчального року, то це питання Міносвіти поки не коментує. Якість дистанційного навчання значно відрізняється від результатів освітнього процесу при фізичній присутності учня у класі.  Крім того, не у всіх дітей є доступ до Інтернету. У сільських школах ситуація із комунікацією вчителя та учнів ще складніша.

Екс-міністерки освіти Лілія Гриневич та Анна Новосад розповідають, що по логіці, навчальний рік має бути продовжений і літом, якщо карантин затягнеться. До цього, також, схиляється екс-міністерка освіти Інна Совсун, але додає, що деяким навчальним закладам можна надати право самим визначати, чи варто продовжувати навчальний рік.

Лілія Гриневич також зазначає, що вчителі повинні змінити навчальні програми з урахуванням втрат під час дистанційного навчання, і додати кількість занять.

Поки  влада визначається, що робити із навчальним роком, радимо не забувати, що карантин – це не канікули. Якщо провести весь час за комп’ютерними іграми, телевізором та мультиками, то повертатись до навчання буде дуже складно.


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
18C°
1м/с