Військові ремонтники з Рівненщини стали кращими в ЗСУ | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
26-10-2018  11:11
Військові ремонтники з Рівненщини стали кращими в ЗСУ

На одному з арсеналів Озброєння Збройних Сил України, завершився конкурс з визначення кращого відділення з ремонту ракетно-артилерійського озброєння Збройних Сил України.

Захід, мета якого підвищити зацікавленість особового складу у поглибленні свого професійного рівня, виробити тверді практичні навики у оволодінні озброєнням та військовою технікою та організації технічного забезпечення проведено відповідно до плану підготовки ремонтних підрозділів  у Збройних Силах України.

Участь у змаганнях за право називатися кращим ремонтним підрозділом ракетно-артилерійського озброєння українського війська взяли п’ять команд, які цього року стали кращими на рівні оперативних командувань та військових частин Озброєння Збройних Сил України.

Конкурс між ремонтниками категорії військової служби за контрактом тривав впродовж чотирьох днів та включив випробовування з перевірки фізичної витривалості, професійних навиків та вмінь в індивідуальних й командних заліках.

Першим випробуванням для команд-учасників стала спортивна естафета. На стадіоні військової частини група підтримки спостерігала за перенесенням на швидкість ящика з “боєприпасами”, колоди для самовитягування, двохсотлітрової бочки з рідиною та буксирного тросу для бронетехніки. Впродовж подолання дистанції на швидкість учасники конкурсу демонстрували злагодженість дій, вміння переносити тривалі фізичні навантаження, готовність до складних умов обстановки та спроможність діяти автономно у відриві від головних сил.

Для перевірки фахової підготовки, за командою начальника управління експлуатації, ремонту та технічної підготовки – заступника начальника Центрального ракетно-артилерійського управління Збройних Сил України Озброєння Збройних Сил України – керівника конкурсу генерала-майора Івана Лісового, учасники перемістилися зі стаціонарної бази на визначену ділянку місцевості в поле. Серед завдань, які довелось виконувати швидко, а головне якісно повне розгортання ремонтної майстерні МРС-АР, запуск генератора, встановлення крану стріли майстерні у робоче положення, перевірка прицільних пристроїв, перевірка противіткатних пристроїв 122-міліметрової гаубиці Д-30, правила обслуговування озброєння, тощо.

На завершення команди евакуйовували умовного пораненого з самохідно-артилерійської установки 2С1 “Гвоздика” та надавали йому першу медичну допомогу. За умовою змагань бойова машина знаходилась на вогневій позиції. Отримавши бойове завдання кожен екіпаж здійснював евакуацію непритомного механіка-водія та проводив реанімаційні заходи до прибуття військово-лікарської бригади.

За підсумком конкурсу перше місце виборола команда 9 арсеналу Озброєння Збройних Сил України з Рівненщини, другими та третіми стали ремонтники 146 та 532 окремих ремонтно-відновлювальних полків.

За словами командира військової частини підполковника Володимира Сторожука, чиї підлеглі виявилися найкращими, у перемозі своїх підлеглих він не сумнівався. Запорукою їх успіху стала щоденна клопітка робота начальника ремонтного цеху артилерійського озброєння майора Сергія Морозова, у навчанні військовослужбовців з відновлення ракетно-артилерійського озброєння у пункті постійної дислокації, так і їх дій на Сході України, під час тривалих відряджень в район ООС (АТО).

“Під час розгортання ремонтної майстерні МРС-АР, при очікуваному результаті на максимальний бал (50 хвилин) наша команда впоралась в два рази швидше. Завдяки своїй наполегливості хлопці не тільки підвищують імідж своєї військової професії та Збройних Сил України в цілому, а й Рівненщини зокрема. За старанність, сумлінне виконання обов’язків військової служби переможців конкурсу на краще відділення з ремонту ракетно-артилерійського озброєння буде подано на заохочення керівництвом Міністерства оборони України та Збройних Сил України,” – зазначив командир військової частини.

Прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец

?

Мета:


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-2C°
2м/с