Влада пропонує провести місцеві вибори одночасно по всій території України, включаючи окуповану | Новини Рівне | Інформаційний Потік Рівне
Інформаційний потік Рівне
13-09-2019  16:05
Влада пропонує провести місцеві вибори одночасно по всій території України, включаючи окуповану
вибори на донбасі
фото ілюстративне
Українська влада хотіла б проведення місцевих виборів по всій країні, включно з тимчасово непідконтрольними уряду територіями Донбасу.

Про це в кулуарах 16-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) в Києві заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Ми погодилися на Мінські домовленості 5 років тому, в тому числі і на проведення виборів. На нашу думку, ідеально було б провести вибори, поки це неможливо, одночасно у всій нашій державі. У них (на окупованих територіях Донбасу — ред.) вже були двоє виборів — фейкових, їх результатів ми не визнаємо. Зараз ми пропонуємо провести одночасно вибори по всій території, включаючи окуповану, — сказав він.

Пристайко також додав, що «формулу Штайнмаєра» ще в 2016 році узгодив п’ятий Президент України Петро Порошенко.

«Формулу Штайнмаєра», яку наш глава держави узгодив, ми, як люди, які виконують навіть те, що пообіцяли наші попередні президенти, повинні виконувати. Ми зараз обговорюємо, в якій формі, — пояснив він.

Дипломат запевнив, що «в ній немає нічого цікавого, або такого, щоб звинувачували в «зраді», або «перемозі».


Читайте також:  • Курси перукаря рівне
-12C°
3м/с